با وجود جنگل های بکر و زیبا در شمال کشور دور از ذهن نیست، که ویلا های جنگلی زیبایی در آن جا وجود داشته باشد. افراد زیادی هستند، که می خواهند علاوه بر زیبایی های ساحل از اعجاب جنگل های بکر و انبوه شمال هم لذت ببرند. ویلای جنگلی در شمال کشور به آن دسته از ویلاهای جنگلی در شمال (یا هر کجای دنیا) اطلاق می شود، که در ضلع جنوبی جاده سراسری و بیشتر تا دامنه جنگل کشیده شده است.

ویلا جنگلی همان خواسته ی دوستداران جنگل و طبیعت است که، آن را با جان و دل می‌پذیرند. ویلایی در دل جنگل‌های سرسبز که به هر سمت آن که نگاه کنید، درخت و بوته‌های سرسبز و زیبا و حتی شالیزارهای شمال را می بینید. اگر این فضا را دوست دارید، قطعاً خرید ویلا جنگلی در شمال بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این ویلاها معمولاً به علت این که بتوانند با فضای اطراف خود هارمونی قوی داشته باشند، از چوب یا مصالح طرح چوب ساخته می‌شوند.

 

برای دیدن آگهی های مربوط به خرید ویلا جنگلی در سایت طهران ویلا، کلیک کنید.

 

 خرید ویلا جنگلی در شمال

روش های شناسایی مشاور املاک مطمئن و معتبر

 

چرا مشاوران طهران ویلا، خرید ویلا در مناطق جنگلی مازندران را توصیه می کند؟

 

1) داشتن سکوت و آرامش بیشتر:

دوری از مرکز شهر یکی از مزیت های بزرگ ویلا جنگلی می باشد. زیرا در اصل یکی از اهداف ما برای خرید ویلا در شمال داشتن آرامش است. سکوت جنگل ها و سرسبزی آن به همراه شنیدن صدای پرنده ها و نرمی و لطافت بارش باران به شما تضمین می دهد که به آرامش خواهید رسید.

 

2) تنوع در متراژ و بناهای ویلا در هنگام خرید

تنوع ویلاهای جنگلی دیگر مزیت آن است. به دلیل گسترده بودن جنگل ها و اراضی قابل ساخت ویلا در شمال، ویلاهای متفاوتی ساخته می شود، که شما برای خرید حق انتخاب بیشتری چه از لحاظ نوع ساخت آن، چه از لحاظ متراژ و چه از لحاظ قیمت خواهید داشت.

 

3) قیمتی ارزان تر!

قیمت ویلای جنگلی به طور کلی ارزان تر از انواع ساحلی آن است که دلیل آن نیز دور بودن از مراکز شهری عنوان می شود.

 

4) دور بودن از رطوبت بی امانِ شمال

همچنین شما با خرید ویلا جنگلی، از رطوبت زیاد شمال نسبت به ویلاهای ساحلی  در امان هستید. همانطور که می دانید، رطوبت زیاد باعث خرابی وسائل منزل و... می شود. هرچه ویلای موردنظرتان از دریا بیشتر دور باشد، رطوبت آن کمتر است. پس نتیجه می گیریم ویلای های جنگلی از آب و هوای شرجی به نسبت کمتری از ویلاهای ساحلی برخوردار است.

 

5) برخورداری از اکسیژن خالص!

امروزه در آپارتمان های هر یک از ما وجود یک گل کوچک در افزایش اکسیژن و تصفیه هوا نقش زیادی دارد، حال اگر خانه خود را در دل طبیعت سرسبز بسازید و ویلای جنگلی را در خطه شمال انتخاب نمایید، در تمام طول عمر خود اکسیژن خالص را نفس می کشید.

 

 خرید ویلا جنگلی در شمال

انواع ویلا در شمال از نظر ساخت

 

 

 چالش های خرید ویلا جنگلی در شمال

 

1) دور بودن از امکانات رفاهی:

اولین نکته در مورد ویلاهای جنگلی این است که آن ها از مرکز شهر دور هستند. به دلیل دور بودن از مرکز شهر ممکن است به بسیاری از امکانات رفاهی و تفریحی دسترسی نداشته باشد. اما این موضوع کاملا به اینکه در کدام منطقه ویلا می خرید، بستگی دارد، زیرا امروزه بسیاری از روستاها پیشرفت چشمگیری در ارائه انواع خدمات از جمله درمانگاه، سوپرمارکت، پمپ بنزین و... داشته است.

 

2) مسیر دسترسی سخت تر

از آنجایی که اکثر ویلا های جنگلی در شمال، خصوصا ویلاهای ارزان قیمت در مسیرهای محلی و روستاها  قرار دارند،  با توجه به اینکه بسیاری از این ویلاها در کوهپایه ها قرار دارند، در فصول پاییز و زمستان و با بارش های شدید مناطق شمالی، دسترسی به آنها بسته می شود. در فصول سرد سال باید در نظر داشته باشیم که گرمایش ویلای ما هزینه بیشتری خواهد داشت.

 

 خرید ویلا جنگلی در شمال

چه مصالحی برای ساخت ویلا در شمال لازم است؟

 

مشاوران املاک طهران ویلا کدام مناطق جنگلی مازندران را به شما پیشنهاد می کنند؟

 

برای خرید ویلا جنگلی در مازندران بیشتر می توان به مناطق غربی مازندران که شناخته شده تر و توریستی می باشند، روی آورد. مانند رامسر، چالوس، نوشهر، رویان، نور، محمودآباد، چمستان و.....

اما در میان همه ی این شهرها چمستان جایگاه ویژه تری دارد.

زیرا از  دیگر گزینه های مناسب برای خرید ویلا در شمال با قیمت مناسب شهر چمستان می باشد که امروزه از طرفداران زیادی برخوردار است، شهری کوچک با مناظر زیبا و تماشایی و طبیعت بی نهایت بکر می باشد، اما در عین اینکه شهر کوچکی است از اهمیت ویژه ای، در زمینه جاذبه های گردشگری و همچنین در زمینه اقتصادی برخوردار است. از نقاط قوت این منطقه در استان پهناور مازندران این است که آینده رو به رشدی دارد و در آینده جای پیشرفت چشم گیری در میان شهر های استان مازندران خواهد داشت. شما در این منطقه می توانید، ویلاهای اقساطی و یا ویلاهای ارزان قیمت با انواع قیمت ها و امکانات دلخواهتان پیدا کنید.

ارتفاع چمستان با سطح دریا نسبت به روستاهای وابسته آن بیشتر است. و باعث شده دره های بسیار زیبا در اطراف آن بوجود بیاید. همین خصوصیت زیبایی وصف‌ناپذیر، وجود جنگل، نزدیکی به دریا، آب و هوای خنک‌تر در مناطق کوهستانی و ظاهر و طبیعت سرسبزی که از منبع غنی جنگل‌ها و درخت تا دریا و کوه و کوهپایه دارد، باعث شده تا خرید ویلا چمستان به یکی از پرطرفدارترین خواسته‌های متقاضیان خرید زمین و ویلا در منطقه شمال تبدیل شود.

گنج‌یاب، افراسیاب‌کلا، حوریه، سلیاکتی، سرکاج، ایزخورده، کاردگرکلا، نصرت‌آباد، حاجی آباد، سیدکلا، مرداب، اسپی کلا، کردآباد، عباس‌کلا، عبدل ده، کرات کتی، آهودشت، لسفی جان، اناده، مغانده، عرب خیل، نعمت آباد، ورازده، بلویج. از روستاهای برند جنگلی منطقه چمستان می باشند.

 

آیا با خرید ویلا در شمال می توان به سود دست یافت؟

 

برای خرید ویلا جنگلی در شمال قطعا به تنهایی و بدون راهنما، مخصوصا برای کسانی که در این زمینه تجربه ندارند؛ کار دشواری است و نیاز دارند با افرادی کاربلد که در این زمینه تخصص و مهارت دارند همراه شوند. مشاوران املاک معتبر  و با تجربه به علت شناخت و تسلطی که نسبت به مناطق مختلف شمال دارند، و با داشتن اطلاعاتی در این زمینه، می توانند در این راه به شما کمک رسانی کنند و در مسیر درستی شما را هدایت کنند! تا بتوانید یک ویلای جنگلی مناسب در شمال معامله کنید.

 اما خاطرنشان می کنیم، حتما به این موضوع اهمیت دهید، که افراد و مشاورانی در کنار خود داشته باشید تا مطابق با خواسته شما عمل می کنند! و فقط در اینگونه معاملات فقط به فکر منفعت و سود خود نباشند و شما را به بهترین شکل راهنمایی می کنند و با توجه به معیارها و سلیقه شما گزینه های مناسبی برای خرید ویلا جنگلی در مازندران به شما معرفی می کنند. 

بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر به طور جدی تصمیم گرفته اید که اقدام به خرید ویلا جنگلی کنید؛ حتما با مشاورین املاک مورد اعتماد و با تجربه طهران ویلا همراه شوید و این مسیر را در کنار آنان طی کنید تا در پایان به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کنید.

 خرید ویلا جنگلی در شمال

آشنایی با روش های تشخیص مشاورین املاک مطمئن