آپارتمان ساحلی چیست؟

 

در تعریف کلی از آپارتمان می توان گفت یکسری از ساختمان ها هستند که با تعداد طبقات زیاد ساخته می شوند و معمولا دارای تعداد واحدهای زیادی است، آپارتمان هایی که تعداد طبقات زیادی دارند معمولا دارای آسانسور می باشند. خانواده ها و افراد زیادی در این واحدهای آپارتمانی زندگی می کنند که هر کدام خصوصیات رفتاری و اخلاقی خاص خود را دارند و کنار آمدن با خصوصیات هر کس یکی از مهم ترین شرط های آپارتمان نشینی است. در واقع شما با خرید آپارتمان ساحلی صاحب یک واحد مستقل در ساختمانی چند طبقه می شوید که برای سکونت در این واحد ساختمانی باید قوانین آپارتمان نشینی را رعایت کنید.

آپارتمان های واقع در ساحل دریای شمال با ویژگی ها و امکانات مختلفی ساخته می شود. بعضی از این آپارتمان ها مانند یک آسمان خراش در 20 یا 30 طبقه چند واحدی ساخته می شوند. و معمولا طبقات آخر ویلا به صورت پنت هاوس به فروش می رسد. البته هر یک از این آپارتمان های ساحلی امکانات های مختلفی دارد. به طور مثال اکثر آپارتمان های ساحلی نوساز دارای استخر، جکوزی، سالن بازی و فوتبال، سالن کنفرانس، لابی و... می باشند. و حتی برخی از این آپارتمان ها پلاک اول ساحل می باشند یا فاصله ی 20 متری از ساحل را دارند.  قیمت هر واحد ویلا، هر چه طبقات آن بالاتر باشد، به دلیل ویو بهتر به ساحل دریای خزر و شهر های ساحلی، گران تر می باشد.

داشتن یک آپارتمان ساحلی زیبا در مجاورت دریای خزر که نمای کاملی رو به دریا فراهم می‌کند، آرزوی اکثر خانواده ها است؛ چه چیزی بهتر از این که شما سرمایه خود را در جهت خرید یک ملک لوکس در بهترین شهرهای ساحلی مازندران، اختصاص دهید؟! آپارتمان های ساحلی که در کنار خط ساحلی شمال ساخته شده اند، همگی این چنین ویژگی‌هایی را دارند. 

خرید آپارتمان در شمال، به ویژه برای افرادی که انتظار اقامتی جذاب را در فاصله اندک با ساحل دارند، می‌تواند بهترین گزینه باشد. فرقی نمی‌کند هدف شما زندگی در ویلای مجهز و با امکانات بالا و لذت بردن از طبیعتی بی‌نظیر است یا سرمایه‌گذاری و لذت بردن از سود حاصل از آن! خرید ویلا در شمال و مازندران یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که خواهید داشت.

نشستن در تراس‌ زیبای آپارتمان و نگریستن به طبیعت ساحلی شمال از لذت‌های بی تکراری است که همواره انتظارش را می‌کشیدید! ولی این تمام ماجرا نیست و برای خرید آپارتمان  با امکانات مناسب در شمال  بهتر است؛ دلایلی واضح و شفاف داشته و با آگاهی کامل قدم‌ هایتان به سوی خرید ویلا آپارتمانی در ساحل را بردارید .

در صورتی که بخواهیم جنبه اقتصادی خرید ویلا یا آپارتمان در شمال را در نظر بگیریم، باید بگوییم امکانات آپارتمان ها  و ویلا ها همگی بالا هستند، علاوه بر آن شمال ایران به دلیل توریستی بودن سالیانه مسافران زیادی را به خود جذب می کند. بنابراین ارزش ویلاها و آپارتمان ها در شمال روزانه درحال افزایش می باشند. شمال ایران بسیار سرسبز، خوش آب و هوا و دیدنی است که همگان علاقمند به زندگی در آن هستند.

 

 خرید ویلا آپارتمان ساحلی در شمال

 

 

مزایای خرید ویلا آپارتمان ساحلی:

 

_این خانه ها از امنیت بیشتری نسبت به ویلاها برخوردارند و در صورت خالی ماندن خانه می توانید خیالتان کاملا راحت باشد. مجموعا آپارتمان ها بهترین گزینه برای زندگی محسوب می شوند؛ زیرا آنها توسط مأمورین و سیستم های امنیتی و تنها با ثبت کد امنیتی یا کارت ورود و خروج کنترل می شوند. این بدان معناست که ورود سارقین به آپارتمان بسیار سخت است.

_در این ویلا ها آب و برق اضطراری موجود می باشد. بنابراین دغدغه قطعی آنها در موارد اضطراری را ندارید.

_آپارتمان های جدیدی که ساخته می شود دارای امکانات رفاهی مجهزی مانند استخر، سالن همایش، سالن بازی و فوتبال و دیگر امکانات می باشند. علاوه بر اینکه در این مجتمع ها خدمات تفریحی و رفاهی خیلی زیاد است مثل مجتمع هایی که لب ساحل ساخته شدند که در اطراف این مجتمع های ساحلی امکانات تفریحی، مراکز خرید، رستوران های خیلی زیادی وجود دارد. واحدهایی که در مجتمع های ساحلی ساخته می شود دارای منظره خیلی زیبایی از دریا هستند.

_هزینه کمتر و امکانات متفاوت تری نسبت به ویلا دارد. زیرا تمامی هزینه های از جمله نگهبانی، آب و برق و گاز و... با دیگر ساکنان نصف می شود.

 

 خرید ویلا آپارتمان ساحلی در شمال

 

 

معایب خرید ویلا آپارتمان ساحلی:

 

_در صورتی که برای مشاعات ساختمان نیاز به پرداخت هزینه باشد شما نیز باید آن را پرداخت کنید حتی اگر از آن استفاده نکرده باشید. که این یکی از قانون های آپارتمان نشینی می باشد.

_شما فقط می توانید واحد خود را بر اساس علایق خود طراحی کنید و دیگر موارد ساختمان باید با تصمیم تمام اعضای ساختمان انجام گیرد.

_شما فضای کافی برای نگهداری از حیوانات خانگی را نخواهید داشت. زندگی در آپارتمان برای افرادی که حیوانات خانگی دارند توصیه نمی شود، خصوصاً سگ که نگهداری از آن کمی با سر و صدا همراه است. شاید گربه و سایر حیوانات خانگی کوچک را بتوان راحت تر در آپارتمان نگه داشت اما باز هم نمی توان موضوع سر و صدا و بهم زدن آرامش ساکنین را نادیده گرفت.

_قابلیت گسترش در آینده را نخواهید داشت. شما در ویلا آپارتمانی حیاط شخصی برای خود نخواهید داشت، بلکه محوطه برای تمامی ساکنان مشترک می باشد. شما باید در رفت و آمد های خود دقت کافی را به کار گیرید تا برای دیگر ساکنان مزاحمت و آلودگی ایجاد ننمایید.

 

 

 

خرید ویلا آپارتمان ساحلی در شمال

 


هر چند خرید ویلا آپارتمانی در شمال چندان کار سختی نیست ولی باید بدانید که برای یک خرید مطمئن و مناسب باید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. به دلیل بازار داغ خرید و فروش، ممکن است افرادی نیز به قصد سوءاستفاده وارد بازار معاملات مسکن شوند. از این‌رو باید کمی محتاطانه عمل کنید. البته نگران نباشید، زیرا مشاوران املاک معتبر به راحتی زمینه خرید و فروش امن را برای شما فراهم می‌کنند. خرید ویلا در شمال به کمک تیم حرفه‌ای طهران ویلا یکی از گزینه‌هایی است که در دسترس دارید. همچنین از نظر حقوقی نیز خیالتان از بابت معاملات خود راحت است.

کارشناسان املاک طهران ویلا، با توجه به نیازها و هزینه‌های شما بهترین گزینه را به شما معرفی می‌کنند. این تیم تعداد زیادی ویلا در دست فروش دارند و به مشتریان خود این امکان را می‌دهند که بر روی سایت طهران ویلا، بسیاری از ویلاها را ببینید و تصاویر واقعی از آن‌ها را مورد بررسی قرار دهند.

 

  چنانچه قصد معامله و خرید ویلا را دارید پیشنهاد می شود در صورت تمایل، از لینکه ای زیر دیدن نمائید.

 

 

 

 خرید ویلا در مازندران

 

خرید ویلا استخردار در شمال

 

 خرید ویلا شهرکی

 

خرید ویلا ساحلی

 

خرید ویلا لوکس در شمال

 

خرید ویلا آپارتمان ساحلی در شمال