امروزه با شرایط فعلی بازار ملاک و ویلا در شمال داشتن اطلاعات در مورد نحوه خرید ویلا ارزان در شمال می تواند از تصمیم گیری های نارست و غیر کارشناسی جلو گیری کند.در گذشته خرید ویلا در شمال بیشتر مختص افرادی بوده  فقط کسانی که از اوضاع مالی نسبتا خوبی برخوردار بودند اقدام به خرید ویلا در شمال می کردند.

با گذشت زمان و همزمان با شناخته شدن شهر های شمالی برای مردم میزان تقاضا برای خرید ویلا در این شهرها روز به روز افزایش یافته که شایع ترین علتش را می توان در آب و هوای بسیار عالی شهرهای شمالی کشور و جاذبه های گرشگری طبیعی شمال ایران دانست  که هر شخص تمایل دارد چندین مرتبه به این خطه برای گذران تعطیلات سفر کند همین امر انگیزه ای برای خرید ویلا ارزان در شمال می شود اما چگونه با پول کم در شمال ویلا بخریم.

 

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

 

نحوه خرید ویلا ارزان قیمت در شمال:

 

1) خرید ویلا ارزان قیمت در مناطق ارزان قیمت:

 

برای خرید ویلا در مازندران با پول و هزینه کم خرید ویلا در روستاهای شمال گزینه ایده عالی می باشد. برای انتخاب یک ویلا مقرون به صرفه موقعیت جغرافیای ملک می تواند اولویت اول شما در خرید ویلا ارزان در شمال باشد. نمی گوییم آنچه انتخاب می کنید در روستایی دور افتاده باشد، هرچند هرچه منطقه خرید ویلا پرت و شلوغی کمتر و سکوت و آرامش بیشتری داشته باشد متقاضی بیشتری دارد. همچنین در مازندران روستاها و شهرها به صورت فشرده کنار هم قرار دارند و رفتن از یک نقطه به نقطه ای دیگر در کوتاهترین بازه زمانی به آسانی انجام می پذیرد.

خرید ویلا در روستاهای خوش آب و هوای مازندران می تواند گزینه مناسبی برای خرید ویلا با هزینه کمتر باشد، موقعیت جغرافیایی برای خرید ویلا در شمال از اولین موارد مهم برای یک انتخاب هوشمندانه و درست است. روستاهای شمال عموما گزینه مناسبی برای خرید ویلا با پرداخت هزینه کمتر هستند و همچنین می توان از مزایا خرید ویلا در روستا به خوش آب و هوا بودن و منظره های زیبا و به آرامشی که محیط آن دارد اشاره کرد. این نوع از ویلا ها طرفداران خاص خودش را دارد. که به نسبت دیگر ویلا ها در شمال ارزان تر هستند که با خرید آن می توانید دریک منطقه زیبا صاحب ویلا شوید.

 اگر خرید ویلا در روستا را کنار بگذاریم با هزینه مناسب در شهر هم می توانید ویلای زیبایی را خریداری کنید، قیمت خرید ویلا در مناطق شهری به موقعیت شهر بستگی دارد، شهر های هم چون نور و محمود آباد و دیگر شهر های شمال، با امکانات و جاذبه های گردشگری زیبایی که در دل خود جای داده اند می تواند جزو انتخاب های شما باشد، این دو شهر که نامشان ذکر شد به نسبت دیگر شهرها دارای قیمت مناسب تری برای خرید ویلا هستند که میتواند از گزینه های انتخابی برای شما باشد.

 

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

 

2) خرید ویلا ارزان قیمت با متراژ کم و امکانات کمتر:

برای خرید ویلا در شمال با هزینه کم یکی از گزینه های ما خرید ویلا کوچک در شمال می تواند باشد. باید به این نکته توجه داشته باشید هرچه ویلا بزرگتر باشد هزینه ساخت و امکانات بیشتری دارد که منجر به بالا رفتن قیمت ویلا می شود، پس باید از خیر خرید ویلا در متراژ بزرگ گذشت، چون سرمایه زیادی می خواهد. برای خرید ویلا کوچک در شمال می توانید موارد فروش ویلا در چمستان و محمودآباد را بیشتر از سایر شهر ها مورد بررسی قرار دهید. همچنین قیمت یک ویلا فلت استخردار از ویلا فلت بدون استخر بسیار گران تر می باشد. پس هرچه امکانات ویلا مانند درب ضد سرقت، کابینت و... کمتر باشد ویلا ارزان تر است.

 

 

3) خرید ویلا ارزان قیمت با سن بالا و بازسازی آن و یا خرید ویلا نیمه کاره

ویلا های چند سال ساخت نیز می تواند گزینه ای مناسب برای خرید ویلا در شمال با هزینه مناسب برایتان باشد که با پرداخت هزینه کمتری می توانید آن را بازسازی کنید. اگر تمایل به خرید ویلا ساحلی یا ویلا جنگلی را دارید باید حتما به سن و عمر ساختمان توجه لازم را داشته باشید و دیگر عواملی چون مصالح ساختمان، تاسیسات و غیره که بر کیفیت ساختمان اثر گذار هستند، که می توانید با خرید این نوع ویلاها صاحب ملکی در منطقه ای خوش آب و هوا شوید.

ویلاهایی که چندین سال ساخت و یا نیمه کاره معمولا بستگی به نوع آن مبلغ کمتری دارند و برای خرید ویلا ارزان در شمال مناسب می باشند.مخصوصا که شما فردی علاقمند باشید که باقی ویلای خود را باسلیقه خود طراحی کرده و بسازید.با این کار می توانید با مبلغ کمتر به ویلای مورد نظر خود دست یابید.

اگر کمی جستجو کنید می توانید ویلاهایی را پیدا کنید که برای خرید ویلا در شمال، فقط مبلغ زمین را از شما دریافت می کنند و این برای شما بسیار به صرفه خواهد بود. از این رو بعد از خرید می توانید خودتان به آن سر و سامان بدهید و ویلای مورد علاقه تان را بسازید و با این کار در هزینه های خود مدیریت بسیار خوبی را خواهید کرد و صاحب ویلایی زیبا می شوید.

 

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

 

 

4) خرید ویلا ارزان قیمت از نوع جنگلی

ویلا جنگلی در شمال به نسبت ویلا ساحلی قیمت ارزان تری دارند، همین مناسب بودن قیمت ویلا جنگلی می توان گزینه بسیار مناسب برای افرادی که به دنبال خرید ویلا ارزان در شمال هستند باشد. مثلا شهر جنگلی چمستان با داشتن پتانسیل اقتصادی بالا، آب و هوای بسیار مطلوب که به دور از شرجی بودن و نم رطوبت است، و نزدیکی به پایتخت توجه خریداران زیادی را به خود جلب کرده به نوعی که هر ساله تعداد بسیاری ویلا جنگلی در این شهر ساخته و به فروش می رود. به خاطر مناسب بودن قیمت ویلا در چمستان از بازار داغ خرید و فروش ویلا برخوردار است.

 

5) خرید ویلا دارای سند عادی:

هرگاه سند بوسیله یکی از ماموران رسمی تنظیم اسناد تهیه شده، اما مامور صلاحیت تنظیم آن سند را نداشته باشد و یا رعایت ترتیبات مقرره قانونی را در تنظیم سند نکرده باشد، سند ذکرشده در صورتیکه دارای مهر و امضاء طرفین باشد، سند عادی می گویند. همچنین در بسیاری از موارد، افراد برای انجام امور روزانه خود و حتی برخی معاملات ساده خود سندی عادی تنظیم می کنند. یعنی بر روی یک برگه و بدون دخالت مامور رسمی سندی تنظیم کرده و اقدام به امضاء کردن آن می کنند. چنین اسنادی نیز جزء اسناد عادی محسوب می شوند که ویلاهای دارای این سند، نسبت به سند های رسمی یا همان تک برگ قیمت کمتری دارا می باشد.

 

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

 


اکثر افرادی که در شمال اقدام به خرید ویلا ارزان قیمت می‌کنند، در شمال ساکن نیستند و ویلای خود را برای مسافرت و یا حتی اجاره دادن خریداری می‌کنند. به همین علت ممکن است اطلاعات کافی در مورد بهترین جا برای خرید ویلا، قیمت ویلا، شرایط فروش و ... نداشته باشند.

اگر شما هم قصد دارید در شهرهای شمالی اقدام به خرید ویلا ارزان قیمت کنید بهتر است با افراد حرفه‌ای و دارای اطلاعات کافی در این زمینه مشورت کنید. یک مشاور خوب نه تنها می‌تواند امکان خرید ویلا ارزان قیمت در شمال را برایتان فراهم کند بلکه ملک‌های متعددی را هم در دسترس دارد و از این طریق می‌توانید قدرت انتخاب بالاتری داشته باشد. خرید ویلا در شمال و شهرهایی مانند نوشهر، چمستان، محمود آباد، آمل و ... که بیشتری متقاضی را دارد یک موقعیت خوب برای سرمایه‌گذاری حتی با پول کم است که به کمک یک مشاور خوب برایتان فراهم می‌شود.

اگر قصد خرید دارید و می‌خواهید بهترین ویلاهای شمال را ببینید، طهران ویلا مانند یک دوست و مشاور همیشگی در کنار شماست. خرید ویلا در چمستان ارزان یا در شهرهای دیگر مانند محمودآباد، آمل، نوشهر و ... با مشاوران حرفه‌ای طهران ویلا برایتان بسیار راحت می‌شود. با کمک تیم طهران ویلا، با تعداد زیادی ویلا در محدوده قیمت‌های مختلف از ارزان تا گران قیمت را می‌توانید، بررسی کنید و با توجه به بودجه‌ای که در دسترس دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید. کافی است هزینه خرید خود را با  مشاوران طهران ویلا در میان بگذارید، تا بهترین گزینه‌ها را با شرایط خرید عالی به شما پیشنهاد دهند. در این صورت می‌توانید حتی با درآمد پایین نیز اقدام به خرید ویلا در شمال کنید.