خرید ویلا به صورت اقساطی در مازندران

 پرداخت اقساطی در خرید و فروش ویلا و زمین در شمال، یعنی؛ در این معامله امکان پرداخت قطعه قطعه، طبق توافق بین خریدار و فروشنده وجود دارد.
گاهی اوقات خریدار ویلا در شمال توان پرداخت یکجا برای خرید ندارد، و یا اینکه در حال حاضر به اندازه قیمت کل ویلا بودجه در اختیارش نیست. و همینطور فروشنده نیاز به مبلغی پول دارد که ویلای تمام کار خود را به صورت اقساطی به فروش برساند. خرید ویلا اقساطی در شمال برای افرادیکه بودجه کمتری دارند؛ توصیه می‌شود. خرید و فروش اقساطی ویلای شمال، قوانین دقیق‌تری دارد و هم خریدار و هم فروشنده هر دو باید حساسیت زیادی در نحوه انجام معامله داشته باشند.

معمولا شرایط خرید ویلا اقساطی شمال به این صورت می باشد که؛ از خریدار 40 تا 60 درصد قیمت ویلا را به صورت نقد درخواست می‌کنند، سپس باقی مانده طی چند چک یک ماهه یا چند ماهه براساس توافق طرفین از خریدار دریافت می‌گردد. بعد از دریافت مبلغی از قیمت ویلا به شکل نقد، برای دریافت پول باقیمانده، بازه سه تا 6 ماهه ای را تعریف می‌کنند که در این بازه خریدار موظف به پرداخت ماهانه یک قسط می‌شود. بنابراین در بهترین حالت، خریدار می‌تواند پس از 6 ماه حسابش را با فروشنده ویلای شمال صاف کند و سند ویلا به نامش زده شود، تا به طور کامل صاحب ویلا شود.

 

خرید ویلا اقساطی در شمال

 

 

عموماً در فروش اقساطی ویلای شمال، با افزایش قیمت ویلا همراه هستیم که رشد 10 درصدی قیمت ویلا، به عنوان بهره می باشد. در واقع این عامل سبب می‌شود؛ فروشنده نیز انگیزه لازم برای فروش ویلای خود به شکل اقساطی را دارا باشد، از طرفی خریدار هم زمان کافی در اختیار دارد تا نقدینگی‌اش را تکمیل نموده و صاحب ویلای مورد نظر در نقاط شمالی کشور شود و این می‌شود یک معامله دو سر برد که بر تمایل طرفین به نهایی کردن معامله منجر می شود. البته همه ی فروشندگان ویلا در شمال شرایط گرفتن بهره را در فروش اقساطی قرار نمی دهند.

 

 

این نکته مهم را بدانید که ویلاهایی که به صورت اقساطی به فروش می رسند، نباید هیچ تفاوتی با ویلاهای دیگر داشته باشند؛ به عبارت دیگر می‌خواهیم بگوییم که اقساطی بودن ویلا نباید دلیلی باشد که نشان دهد، ساختمان ویلا بی‌کیفیت است یا مشکلاتی در سند و زمین وجود دارد.

 

 

خرید ویلا اقساطی در شمال

 

 چه زمانی در مازندران، ویلا اقساطی بخریم؟

 

در دوران رکود و اوایل دوران رونق، بهترین زمان برای خرید ویلا اقساطی در بازار املاک در شمال کشور است. زیرا در این دوران قیمت ها ثابت است. به دلیل اینکه دوران رکود هست، بازار دست مشتری است و فروشنده ها دنبال مشتری هستند و حتی در این زمان تعداد فروشنده از تعداد خریدار بیشتر است. در نتیجه فروشندگان مجبورند برای جذب مشتری و فروش هر چه سریعتر ویلای خود، شرایط فوق العاده ای را در نظر بگیرند. پس در این دوره می توانید چندین ملک را ببینید و هر کدام از فروشنده ها متناسب با شرایط خودشان پیشنهاد تسویه را به شما می دهند یا با شرایط شما کنار می آیند. با توجه به اینکه قیمت ها ثابت است و بالا و پایین قیمت وجود ندارد می توانید با فرصت و زمان زیاد تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید. در دوره رکود بازار املاک در شمال کشور، به دلیل اینکه فروشندگان ویلا به پول لازم دارند و می خواهند سریع ویلای خود را بفروشند؛ این شما هستید که از این شرایط نهایت استفاده را می کنید تا بتوانید ویلا را با قیمت پایین تر و یا حتی به صورت اقساط بلندمدت یا یا معاوضه طبق توافق طرفین خریداری کنید. پس نتیجه می گیریم، اگر می خواهید وارد بازار معاملاتی املاک شمال کشور شوید و سرمایه گذاری کنید بهترین زمان دوره رکود و اواخر آن است.

زمانی که نوسانات قیمت در بازار املاک و مستغلات ویلا در شمال، زیاد شده و قیمت امروز با قیمت چند روز قبل یا بعد از خود متفاوت است، رکود بازار معاملات املاک گفته می شود. در دوران رکود و اواخر آن و اوایل دوران رونق، بهترین زمان برای سرمایه گذاری در بازار معاملاتی خرید ویلا در شمال است. زیرا در این دوران قیمت ها ثابت است. به دلیل اینکه دوران رکود هست، بازار دست مشتری است و فروشنده ها دنبال مشتری هستند. معمولا رکود بازار ویلا در شمال، در فصل پاییز و زمستان بوجود می آید.

 

 

 خرید ویلا اقساطی در شمال

 


خرید ویلا به صورت اقساطی توسط تیم حرفه ای املاک طهران ویلا


در امر خرید ویلا در شمال گاهی اوقات خریدار توان پرداخت یکجا برای خرید ویلا را ندارد، و یا اینکه فعلا به اندازه قیمت کل ویلا بودجه در اختیارش نیست. و همینطور فروشنده نیاز به مبلغی پول دارد که ویلای تمام کار خود را به صورت اقساطی به فروش برساند. در این هنگام مشاوران حرفه ای املاک طهران ویلا با توافق طرفین، خریدار حداقل یک سوم یا نیمی از قیمت نهایی ویلا را به فروشنده پرداخت می کند و باقی مانده هزینه ویلا را در طی زمان توافقی به چند بخش تقسیم می کند و به فروشنده تحویل می دهد. همچنین فروشنده مدارک را پس از تسویه آخرین قسط به نام خریدار انتقال می دهد. که تمامی این مراحل در قولنامه ذکر شده می باشد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ویلا اقساطی در انواع مناطق مازندران می توانید به بخش تماس با ما مراجعه نمائید و با مشاوران ما ارتباط برقرار نمائید.

خرید ویلا اقساطی در شمال