وبلاگ

خرید ویلا در اوضاع اقتصادی متاثر از کرونا

حجم تقاضا برای خرید ویلا در مهم‌ترین شهرهای شمالی که پاتوق عرضه خانه‌های ویلایی در سال‌های اخیر بوده است، تحت‌تاثیر شیوع ویروس کرونا با رکود و صعود عجیبی در دوره های متفاوت از اواخر سال 99 تا به الان مواجه شده است...

بیشتر بخوانید

خرید زمین در شمال و ساخت ویلا در آن

یکی از حالت‌های سرمایه‌گذاری علاوه بر خرید ویلا، ساخت ویلا با خرید زمین در شمال کشور است. خرید زمین یکی از امن ترین روش های سرمایه گذاری با توجه به شرایط فعلی اقتصادی کشور محسوب می شود که طرفداران آن روز به روز در حال رشد هستند....

بیشتر بخوانید

خرید ویلا در شمال مساوی سرمایه گذاری خوب!

هدف ما در این مقاله دادن اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ویلا در شمال می باشد زیرا با خرید ویلا می توانید از امکانات و شرایط آن مانند تماشای دریای آبی و ثبت خاطرات شیرین برای خانواده و دوستانتان و بهره بردن از آب و هوای مطلوب همچنین با خرید ویلا به نوعی سرمایه گذاری را تجربه نمایید.

بیشتر بخوانید

چرا باید برای سرمایه گذاری زمین قواره ای در شمال را انتخاب کنیم؟

هدف ما از نوشتن این مقاله بالا بردن آگاهی در زمینه زمین قواره ای در شمال می باشد که خرید این زمین ها امروزه برای سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد که البته می توانید در آن ساخت و ساز انجام دهید یا همینطور باقی بماند تا به ارزش آن زمین افزوده شود.

بیشتر بخوانید

تاثیرات مثبت و منفی ساخت ویلا در شمال

در چند سال اخیر هجوم بی رویه مردم به شمال کشور جهت خرید و یا ساخت ویلا در شمال، سبب تغییرات چشمگیری در سبک زندگی ساده مردم روستایی شده است. علاوه بر تغییر در سبک زندگی، تغییرات محسوسی در بعد اجتماعی، فرهنگی و همچنین اقتصادی برای ساکنین روستایی در پی آورده است.

بیشتر بخوانید

بهترین سرمایه گذاری در سال 99 با خرید ویلا در شمال

سرمایه گذاری شما در سال 99 چه بوده است؟ آیا در سرمایه گذاری خود به اندازه تورم قیمتی در زمین یا ویلا در شمال، کسب سود کرده اید؟؟ با طهران ویلا همراه باشید تا شما را با پدیده سرمایه گذاری پرسود مستغلات در شمال آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید