صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / نور / خرید ویلا دوبلکس استخردار آپادانا

خرید ویلا دوبلکس استخردار آپادانا

17
قیمت
4،500،000،000 تومان
کد ملک 18306
زمین
520 متر مربع
بنا
370 متر مربع
طبقه
2
اتاق
4
سال ساخت
نو ساخت
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

این ویلا به دلیل شهرکی بودن، دارای نگهبانی 24 ساعته و همچنین دوربین مداربسته می باشد؛ خرید ویلا شهرکی به دلیل امنیت بالایی که دارد، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 این ویلا دارای سند شش دانگ عرصه و عیان می باشد؛ خرید ویلا سنددار خیال شما را از بابت خریدتان مطمئن می سازد؛ همچنین امروزه اولویت بیشتر مشتریان، خرید این نوع ویلا می باشد.

 شرایط فروش این ویلا به صورت نقد و اقساط می باشد؛ اگر قصد خرید ویلا اقساطی را دارید، کافیست روی نوشته رنگی شده کلیک نمایید تا سایر ویلاهای اقساطی سایت تخصصی طهران ویلا را مشاهده نمایید.

 نمای فوق العاده زیبای این ویلا، به صورت مدرن طراحی شده است؛ خرید ویلا نما مدرن برای افرادی که به دنبال ویلاهای خاص و جدید هستند، گزینه بسیار مناسبی می باشد.

 ویلاهای دوبلکس از 2 طبقه مجزا از هم طرحی می شوند که به واسطه راه پله ای که در داخل ویلا قرار داده می شود، طبقات به یکدیگر متصل می شوند؛ خرید ویلا دوبلکس به دلیل داشتن متراژ زمین و همچنین متراژ زیربنای بیشتر نسبت به ویلاهای نیم پیلوت یا فلت، دارای قیمت بیشتری نیز می باشد.

 

 از همراهی گرم و صمیمی شما عزیزان کمال تشکر را داریم.

اگر علاوه بر اطلاعات فوق، به اطلاعات بیشتر نیاز داشتید، کافیست فرم درخواست مشاوره که در سمت راست هر آگهی قرار دارد را پر کنید.


محدوده آدرس:
  • کد ملک: 18306
درخواست مشاوره
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
درخواست مشاوره:
ثبت درخواست مشاوره